Opinie właścicieli firm o korzystaniu z usług outsourcingu firmy Brella.pl

Dominika

Moja firma coraz prężniej się rozwija, dlatego w końcu potrzebowałam stworzyć nowy dział pracowników. Po wstępnych kalkulacjach okazało się jednak, że pochłonie to ogromne koszty, dlatego postanowiłam postawić na usługi outsourcingowe i weszłam we współpracę z firmą Brella. Serdecznie polecam, ponieważ płacę wyłącznie za wykonaną pracę, która swoją drogą jest niesamowicie profesjonalna!

Zdzisław

W sezonie letnim potrzebuję pomocy dodatkowych pracowników, ponieważ wtedy firma działa najprężniej. Wiąże się to z wielkimi wydatkami, dlatego długo szukałem rozwiązania. Znalazłem firmę Brella i muszę powiedzieć, że usługi outsourcingowe są bardzo wygodne, a do tego stosunkowo tanie, ponieważ zatrudniam wirtualnie prawdziwych specjalistów i nie tracę czasu na prowadzenie rekrutacji.

Andrzej

Moja firma już od dłuższego czasu korzysta z outsourcingu, ponieważ otwieranie nowych działów i zatrudnianie ludzi na etat jest mało opłacalne dla budżetu. Od ponad roku współpracuję ze  specjalistami Brella. Dzięki nim mogę nie przejmować się umawianiem spotkań, prowadzeniem kalendarza i innymi sprawami, ponieważ wirtualny asystent robi to za mnie. Serdecznie polecam, warto korzystać z tego, co daje nam nowoczesny świat.

Michał

Jestem dosyć staroświeckim człowiekiem i nie korzystam często z internetu. Ostatnio musiałem zwolnić kilka osób w mojej firmie, ponieważ ich praca nie przynosiła efektów, jednak nadal potrzebowałem kogoś, kto wykona pewne podstawowe czynności. Kolega polecił mi usługi outsourcingowe firmy Brella i nie żałuję. Teraz nie dość, że płacę mniej, to wirtualni pomocnicy wykonują więcej pracy, niż kilkuosobowy dział.

Beniamin

Prowadzę dosyć specyficzną działalność związaną z organizacją eventów artystycznych. Niestety, nie mam czasu samodzielnie pojawiać się na wszystkich spotkaniach i kontaktować się z miejscami zainteresowanymi ugoszczeniem artystów, dlatego pomaga mi wirtualny asystent z firmy Brella. Muszę powiedzieć, że usługi outsourcingowe są niesamowicie wygodne, a do tego bardzo opłacalne!